Spotkanie Duszpasterstwa Trzeźwości

Każdego kto chce aktywnie działać przeciwko pijaństwu i alkoholizmowi w swoim otoczeniu zapraszamy na spotkanie Duszpasterstwa Trzeźwości w sobotę, 3 października na godz. 11.00 do kościoła św. Katarzyny na Mszę św. w intencji o trzeźwość narodu. Po mszy spotkanie w „Betlejemce” (wejście od strony parku). Będziemy się uczyć nie tylko o zagrożeniach związanych z alkoholem, ale także jak pozytywnie spędzać wolny czas.

Zaprasza ks. Jerzy Frankiewicz dekanalny duszpasterz trzeźwości