„TORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW”

Jak każdego roku pragniemy włączyć się w ogólnopolską akcję „Tornister Pełen Uśmiechów”. Chcemy pomóc najuboższym dzieciom zamieszkałym na terenie naszej diecezji. Prosimy Księży Proboszczów o zgłoszenie chęci włączenia się do akcji parafii, instytucji, organizacji i wspólnot.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 2 sierpnia 2015 r. na adres diecezjalnego koordynatora wolontariatu: [email protected]
W związku z tym zachęcamy do przeprowadzenia zbiórki przyborów szkolnych tj. zeszyty, piórniki, farby, kredki, flamastry itp. Pozyskane przybory szkolne rozdysponujemy przez wolontariuszy od 20 do 30 sierpnia br. wśród dzieci z parafii biorących udział w akcji.
Caritas diecezjalna wesprze materialnie parafie biorące udział w tym szlachetnym dziele.

Dyrektor i Zarząd Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej