Zmarła Aniela Borowiec (l. 95) - mama ks. Jacka Borowca, kapłana archidiecezji lubelskiej

W niedzielę, 28 czerwca zmarła w szpitalu w Biłgoraju śp. Aniela Borowiec (l. 95), mama ks. Jacka Borowca (r. św. 1993) proboszcza parafii pw. Zwiastowania NMP w Pietrykowie (diec. pińska, Białoruś). Pogrzeb zmarłej odbędzie sie w dn. 30 czerwca (wtorek) o godz. 13.00 w parafii w Tereszpolu. Po Mszy św. nastapi złożenie ciała Zmarłej na miejscowym cmentarzu.
Śp. Anielę polecajmy w naszych modlitwach Miłosierdziu Bożemu.