Plan spotkania Jezus Na Wschodzie

W dniu 4 lipca na stadionie w Zamościu od godziny 8.00 rano będą miały miejsce rekolekcje z o. Johnem Bashoborą. Mszy świętej o godzinie 16.00 na stadionie będzie przewodniczył i homilię wygłosi Biskup Diecezjalny Marian Rojek.
W dniu 4 lipca na stadionie w Zamościu od godziny 8.00 rano będą miały miejsce rekolekcje z o. Johnem Bashoborą. Mszy świętej o godzinie 16.00 na stadionie będzie przewodniczył  i homilię wygłosi Pasterz Diecezji  ks. Biskup Marian Rojek. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu ewangelizacyjnym duszpasterzy oraz wszystkich wiernych. W siedzibie Katolickiego Radia Zamość można jeszcze nabyć kilkaset biletów na stadion. W celach sprawnej organizacji przebiegu liturgii, miejsca spowiedzi, prosimy kapłanów o logowanie się na stronie www.jezusnawschodzie.pl w zakładce Organizacja poprzez wypełnienie Formularza KSIĘŻA.
Dzień wcześniej, 3 lipca w Centrum Pastoralnym przy parafii św. Archanioła Michała w Zamościu O. John wygłosi konferencję dla kapłanów i liderów Wspólnot na temat nowej ewangelizacji. Prosimy o zgłoszenia kapłanów i osób telefoniczne lub sms pod numer tel. 511 780 006 lub e-mailem na [email protected]

Poniżej przedstawiamy plan spotkań z o. Johnem w Zamościu3 lipca (Piątek):
17.00 Konferencja dla młodzieży na Exodusie
20.00 Konferencja dla kapłanów, sióstr zakonnych i liderów wspólnot            w Centrum Pastoralnym przy parafii św. Archanioła Michała w Zamościu

4 lipca (Sobota) Miejsce: Zamość, ul. Królowej Jadwigi 8 /stadion OSiR/
EWANGELIZACJA NA STADIONIE
8.00     Różaniec8.30     Modlitwy uwielbienia9.00     I konferencja10.30   Modlitwy uwielbienia11.00   II konferencja12.30   Przerwa obiadowa (Różaniec)13.30   Modlitwy uwielbienia14.00   III konferencja15.30   Przygotowanie do Eucharystii16.00   Eucharystia - przewodniczy Bp Marian Rojek             Modlitwa o uzdrowienie - ks. John Bashobora19.00   Zakończenie

Zespoół ds. Nowej Ewangelizacji Diecezji Zamojsko Lubaczowskiej