II Piesza Pielgrzymka z Zamościa do Radecznicy

W dniach 12 i 13 czerwca 2015 roku odbędzie się II Piesza Pielgrzymka z Zamościa do Radecznicy. Wyjście z Katedry 12 czerwca po Mszy św. o godz. 11.00. Trasa będzie prowadzić: ul. Jadwigi, Śląską, Braterstwa Broni, oraz przez miejscowości: Siedliska (kaplica św. Jacka ok. godz. 13.30), Siedliska Kolonia, Wielącza Komasacja, Deszkowice Drugie, Michalów, Deszkowice Pierwsze (nocleg ok. godz. 20.00), Źrebce, Sąsiadka, Mokrelipie, Radecznica. Istnieje możliwość powrotu po odpuście do Zamościa autokarem.
ks. Adam Firosz