III Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca

Pragnę serdecznie zaprosić wszystkich na III Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasną Górę. Spotykamy się jak zwykle w pierwszą sobotę – 6 czerwca 2015 r. „Różaniec ocaleniem rodziny” – to hasło tegorocznej pielgrzymki.
Drodzy Zelatorzy, kochani Siostry i Bracia Żywego Różańca!
Pragnę serdecznie zaprosić wszystkich na III Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasną Górę. Spotykamy się jak zwykle w pierwszą sobotę – 6 czerwca 2015 r. „Różaniec ocaleniem rodziny” – to hasło tegorocznej pielgrzymki. Naszą modlitwą za rodziny chcemy wesprzeć papieża Franciszka i biskupów, którzy zbiorą się w październiku na synodzie poświęconym tematyce rodziny. Mszy świętej na szczycie jasnogórskim będzie przewodniczył i wygłosi homilię wieloletni Przewodniczący Komisji KEP do spraw Rodziny ks. bp Stanisław Stefanek z diecezji łomżyńskiej. Konferencję wygłosi Dyrektor Krajowego Duszpasterstwa Rodzin ks. dr Przemysław Drąg.
Ks. Julian Brzezicki Diecezjalny Moderator Żywego Różańca

Kontakt: 84 530 1384 – p. Danuta604 177 833 – ks. Julian