Marsz w obronie życia i rodziny

Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Duszpasterstwo Rodzin, Katolickie Stowarzyszenie Obrony Życia, Caritas i Zespół Szkół Katolickich św. O. Pio, zapraszają wszystkich mieszkańców Zamościa i okolic z całymi rodzinami na „Marsz w obronie życia”, który odbędzie się w niedzielę, 31 maja 2015 r.
     Marsz rozpocznie się Mszą św. w kościele Św. Michała Archanioła o godz. 12.00. Po Mszy św. uczestnicy wyruszą ul. Piłsudskiego na Rynek Wielki w Zamościu. Będzie to radosna manifestacja życia, podkreślająca niezwykłą doniosłość i aktualność troski o wartości rodzinne z poszanowaniem każdej osoby ludzkiej.
 Serdecznie zapraszamy!