Materiały na temat obrony życia

Na prośbę Antoniego Zięby, prezesa Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka przekazujemy następującą informację: W związku z trwającym, nie tylko w Polsce, wzmożonym atakiem sił przeciwnych życiu człowieka i świętości rodziny, Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka...

W związku z trwającym, nie tylko w Polsce, wzmożonym atakiem sił przeciwnych życiu człowieka i świętości rodziny, Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka, we współpracy z ekspertami, przygotowało materiały, które mogą być pomocne w obronie prawa do życia każdego człowieka od poczęcia po naturalny kres, a także w obronie właściwego wychowania młodzieży.
Materiały do pobrania na stronie internetowej www.pro-life.pl zakładce „Baza wiedzy”.
Autorzy przekazują prawo do ich kopiowania, przekazywania w formie elektronicznej i zamieszczania na stronach internetowych w celach edukacyjnych, niekomercyjnych.

Ks. Robert StrusDyrektor Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego

Ks. Michał Maciołek Kanclerz Kurii Diecezjalnej