Wciąż są jeszcze wolne miejsca na rekolekcje dla ministrantów i lektorów.

Zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów i ceremoniarzy na rekolekcje wakacyjne Liturgicznej Służby Ołtarza naszej diecezji. Wszystkie turnusy odbędą się w Hucie Różanieckiej:
Przy zgłaszaniu prosimy o respektowanie kategorii wiekowych. Nasze rekolekcje to czas spotkania z Panem Bogiem zwłaszcza w liturgii, ale i w drugim człowieku. Czas wypełniony będzie zajęciami praktycznymi związanymi ze służbą ministrancką, ale będzie też czas na sport, wędrówki po Roztoczu i dobra, wspólna zabawa.
Koszt rekolekcji to 260 zł za osobę. Prosimy o dofinansowanie przez księży proboszczów tych rekolekcji w kwocie przynajmniej 100 zł za osobę - na pewno zwróci się to potem w pracy i służbie tych chłopców.
Dodatkowo organizujemy IV Turnus od 05 do 10 sierpnia - jest ot wyjazd na Słowację w góry. Koszt 400-450 zł. Jest ta propozycja adresowana do najstarszych ministrantów. Zachęcamy księży proboszczów i księży opiekunów, żeby także finansowo wspomóc ten obóz np. odwdzięczyć się tym ministrantom, którzy przez długie lata służyli przy parafialnym ołtarzu. Za ten turnus odpowiedzialny jest ks. Marcin Jakubiak.
Formularz zgłoszenia jest w załączniku. Prosimy je składać do końca maja do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego przy naszej Kurii. Można też przesłać zgłoszenie pocztą:
Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościuul. Hetmana Jana Zamoyskiego 122-400 Zamość
Wszelkie informacje i wątpliwości można kierować do
ks. Mateusza Januszewskiegotel. [email protected]

pobierz FORMULARZ.doc