Drużyna kapłanów naszej diecezji wygrała w Opocznie Mistrzostwa Polski Księży w Halowej Piłce Nożnej

Walczyli jak lwy i trud się opłacił. Księża-piłkarze z diecezji zamojsko-lubaczowskiej są mistrzami Polski w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się w dniach 14-15 lutego br. w Opocznie.

Walczyli jak lwy i trud się opłacił. Księża-piłkarze z naszej diecezji są mistrzami Polski w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się w weekend w Opocznie.

Na gratulacje zasłużyli: ks. Mateusz Furmaniak, ks. Konrad Zalewski, ks. Marek Mazurek, ks. Maciej Lewandowski, ks. Paweł Derylak, ks. Andrzej Wąsek, ks. Marian Wyrwa, ks. Tomasz Szady, ks. Maciej Banach, ks. Łukasz Malec, ks. Łukasz Pintal, ks. Piotr Szeptuch i ks. Tomasz Winogrodzki.
Nasza drużyna nie miała sobie równych i po kilku emocjonujących pojedynkach zdeklasowała rywali.