Informacja dla katechetów pracujących w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Na stronie Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu są opublikowane scenariusze katechez do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych o Światowych Dniach Młodzieży i peregrynacji Symboli ŚDM, która będzie miała miejsce w naszej Diecezji w dniach 2-16 maja 2015 r. Prosimy, aby przeprowadzić te katechezy jeszcze przed peregrynacją.
Na stronie Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu http://wniwk.zamojskolubaczowska.pl/ w zakładce DO POBRANIA -> WZORY  są opublikowane scenariusze katechez do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych o Światowych Dniach Młodzieży i peregrynacji Symboli ŚDM, która będzie miała miejsce w naszej Diecezji w dniach 2-16 maja 2015 roku. Prosimy, aby przeprowadzić te katechezy jeszcze przed peregrynacją.
Katechezy pochodzą z materiałów duszpasterskich Dotknij Miłosierdzia. Modlitwa przy Krzyżu Światowych Dni Młodzieży i Ikonie Matki Bożej Salus Populi Romani. Materiały opracowana przez Radę ds. Duszpasterstwa Młodzieży pod kierunkiem ks. biskupa Henryka Tomasika. Radom 2014 (płyta CD).
ks. Robert Strus
Dyrektor wydziału Nauki i Wychowania