Odpust w kościele Ojców Franciszkanów w Zamościu i rocznica ustanowienia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

Wspólnota Ojców Franciszkanów zaprasza na odpust parafialny związany z Uroczystością Zwiastowania Pańskiego, dnia 25 marca br., o godz. 18.00 do Kościoła OO. Franciszkanów w Zamościu.
Uroczystą Eucharystię będzie sprawował i kazanie wygłosi Pasterz Diecezji, Ksiądz Biskup Marian Rojek.
Podczas Uroczystości będziemy się także modlić w intencji naszej Diecezji, z racji 23-ciej rocznicy jej ustanowienia.
Zgodnie z dekretem Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego w tym dniu w całej Diecezji będzie można uzyskać odpust z racji Roku Życia Konsekrowanego. Dlatego do udziału w uroczystościach odpustowych w kościele OO. Franciszkanów zapraszamy serdecznie osoby konsekrowane.

o. prob. Andrzej Zalewski OFM Conv.