Puszka na Katolickie Radio Zamość

Proszę o wsparcie Katolickiego Radia Zamość i złożenie ofiar do puszek na ten cel w niedzielę 8 marca. Dziękując za zrozumienie, wszystkich dobroczyńców naszej rozgłośni polecamy w codziennej modlitwie różańcowej i Koronce do Miłosierdzia Bożego.

Od 17 lat misję ewangelizacyjną prowadzi w naszej diecezji Katolickie Radio Zamość, docierając do ponad 250 tysięcy słuchaczy województwa lubelskiego i podkarpackiego. Nasza rozgłośnia jest ceniona przez swoich odbiorców ze względu na niezależność, obiektywność i rzetelność
w przekazywaniu informacji zarówno z regionu jak i z całej Polski, a przede wszystkim z życia Kościoła powszechnego i zamojsko-lubaczowskiego. Dzięki naszemu radiu, słuchacze mają możliwość usłyszeć Boże Słowo, mogą włączyć się w liturgię Mszy św., transmitowaną z różnych kościołów i miejscowości naszej diecezji, w Różaniec czy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Oprócz modlitwy Katolickie Radio Zamość daje możliwość rozmowy ze słuchaczami zarówno na tematy społeczne, religijne, jak również ewangelizuje, katechizuje, czy nawiedza środowiska parafii naszej diecezji.

Nie byłoby to możliwe gdyby nie codzienna modlitwa i systematyczna ofiara finansowa słuchaczy, dobrodziejów, przyjaciół i sympatyków naszej rozgłośni. Dlatego proszę o wsparcie Katolickiego Radia Zamość i złożenie ofiar do puszek na ten cel w niedzielę 8 marca. Dziękując za zrozumienie, wszystkich dobroczyńców naszej rozgłośni polecamy w codziennej modlitwie różańcowej i Koronce do Miłosierdzia Bożego.

Ks. Krystian Bordzań
Dyrektor Katolickiego Radia Zamość