Przydział jabłek dla Naszej Diecezji!!!

Drodzy Księża Proboszczowie! W związku z kolejną edycją Programu Embargo, Nasza Diecezja została obdarowana czterema transportami jabłek. Każda dostawa to 20 ton jabłek. Szczegóły wewnątrz.

Harmonogram dostaw do poszczególnych dekanatów:
6 marca dekanaty: Krasnobród i Józefów
9 marca dekanaty: Biłgoraj Północ, Biłgoraj Południe, Tarnogród, Cieszanów, Lubaczów
17 marca dekanaty: Tyszowce,  Łaszczów,  Tarnoszyn,  Tomaszów Północ, Tomaszów Południe, Narol
23 marca dekanaty: Hrubieszów Północ, Hrubieszów Południe, Grabowiec, Zamość, Sitaniec, Szczebrzeszyn
Rozdział jabłek na poszczególne parafie w dekanatach pozostawiam w gestii Księży Dziekanów, chyba że zażyczą sobie podziału na poszczególne parafie.
Rozdział jabłek, jak poprzednio, na listę.
Kryterium rozdziału jabłek nie ma nic wspólnego z zakończonym programem FEAD 2014, czyli decydują księża proboszczowie lub upoważnione osoby z Parafialnych Zespołów Caritas.
Według wytycznych Agencji Rynku Rolnego, jednej osobie możemy dać 5 kg jabłek na tydzień.
 W razie pytań czy wątpliwości:
kontakt z Koordynatorem Programu P. Krzysztofem Balickim, tel. 721 212 867
ks. Adam Sobczak, tel. 504 052 898