Spotkanie Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich

Zarząd Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, serdecznie zaprasza reprezentantów wszystkich Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich na wspólną Mszę św. i spotkanie połączone z dyskusją związaną z bieżącymi zadaniami w kościele i opracowaniem planu działań w bieżącym roku.
Zarząd Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, serdecznie zaprasza reprezentantów wszystkich Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich na wspólną Mszę Św. i spotkanie połączone z dyskusją związaną z bieżącymi zadaniami w kościele i opracowaniem planu działań w bieżącym roku. Na spotkanie zapraszamy maksymalnie 4 osoby z każdego Ruchu i Stowarzyszenia wraz z Opiekunami duchowymi.
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 9 marca 2015 r., godz. 18.00.

Plan spotkania:
18.00 - Msza Św. w Katedrze pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
19.00 - Spotkanie w sali katechetycznej przy Katedrze

Przewodnicząca RRiSK                                    Moderator Diecezjalnej RRiSK
- Maria Gmyz                                                   - Ks. Julian Brzezicki