W środę, 11 lutego 2015 r. we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzić będziemy XXIII Światowy Dzień Chorego.

Zapraszam do organizowania nabożeństw i Mszy św. dla chorych z obrzędem Namaszczenia chorych. W tym dniu Ks. bp. Marian Rojek o godz. 13.00. odprawi Mszę św. i odwiedzi chorych w Szpitalu im. Jana Pawła II w Zamościu, a Ks. bp. Mariusz Leszczyński będzie modlił się w intencji chorych w „Starym Szpitalu” o godzinie 8.30.

Zapraszam do organizowania nabożeństw i Mszy św. dla chorych z obrzędem Namaszczenia chorych. W tym dniu Ks. bp. Marian Rojek  o godz. 13.00. odprawi Mszę św. i odwiedzi chorych w Szpitalu im. Jana Pawła II w Zamościu, a Ks. bp. Mariusz Leszczyński będzie modlił się w intencji chorych w „Starym Szpitalu” o godzinie 8.30.

Ks. Czesław Koraszyński
Diecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia.

Więcej szczegółów na stronie: www.dsz.zamojskolubaczowska.pl