Zmarł Michał Skrok (lat 100) - ojciec ks. Stanisława Skroka

Msza św. żałobna zostanie odprawiona we środę, 4 lutego 2015 r. o godz. 14.00, w kaplicy pw. św. Jana z Dukli w Chłopkowie (parafia Radecznica). Msza św. pogrzebowa z wyprowadzeniem ciała na cmentarz zostanie odprawiona w kościele parafialnym pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Mokremlipiu we czwartek, 5 lutego br. o godz. 12.00. Śp. Michała polecajmy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.
Śp. Michała polecajmy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.