Informacja dla księży Proboszczów!

Oferta specjalnego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela” z książką pt. „Pasja według objawień bł. Anny Katarzyny Emmerich” (354 strony) - cena numeru 6 zł. Zamówieniaw terminie do piątku 14 marca na adres mailowy: [email protected]. Szczegóły wewnątrz.
23 marca br. ukaże się Tygodnik Katolicki „Niedziela” z książką pt. „Pasja według objawień bł. Anny Katarzyny Emmerich” (354 strony) – cena numeru 6 zł.
 Istnieje możliwość otrzymania podwójnej ilości tego numeru ze zwrotem. Jeśli któryś z księży proboszczów nie chce otrzymać dodatkowych egzemplarzy, proszę o tym poinformować do piątku (14 marca br.) pisząc na adres mailowy: [email protected]
 Jednocześnie Redakcja Zamojsko-Lubaczowskiej Edycji Tygodnika „Niedziela” organizuje akcję pt. „NIEDZIELA z książką” dla Polaków na Ukrainie. Polega ona na tym, że każdy kto chce ofiarować Tygodnik „Niedziela” z książką „Pasja” powinien zakupić egzemplarz i zostawić go w zakrystii lub w kancelarii na plebanii z intencją przekazania go naszym rodakom mieszkającym na Wschodzie.
 Wszystkie gazety zostaną przekazane na Ukrainę do parafii w Podwołoczyskach, Krzemieńcu, Jaworowie, Lwowie, Dolinie i Starej Hucie, gdzie pracują kapłani z naszej diecezji. Akcja potrwa do Niedzieli Palmowej.
 Zwracam się z serdeczną prośbą, aby podczas ogłoszeń zachęcać do kupienia Tygodnika „Niedziela” i poinformować o akcji.

ks. Krystian Bordzań
Redaktor odpowiedzialny
Zamojsko-Lubaczowskiej Edycji Tygodnika „Niedziela”