Spotkanie opłatkowe Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich

Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, wraz z opiekunami, Ks. Moderatorem i Ks. Asystentem, serdecznie zapraszają wszystkich Członków Wspólnot Katolickich oraz ich Sympatyków i Przyjaciół, na świąteczne spotkanie opłatkowe z Ks. Biskupami i zaproszonymi Gośćmi, w niedzielę, 5 stycznia 2014 r. do Katedry zamojskiej. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00 pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka.
Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, wraz z opiekunami, Ks. Moderatorem i Ks. Asystentem, serdecznie zapraszają wszystkich Członków Wspólnot Katolickich oraz ich Sympatyków i Przyjaciół, na świąteczne spotkanie opłatkowe z Ks. Biskupami i zaproszonymi Gośćmi, w niedzielę, 5 stycznia 2014 r. do Katedry zamojskiej. Spotkanie rozpocznie sie Mszą św. o godz. 12.00 pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojska.
Maria Gmyz