Pomoc Żywnościowa FEAD 2014 dotyczy województwa podkarpackiego.

Dnia 22 grudnia 2014 r. zostanie dostarczona żywność do dekanatów: Lubaczów, Cieszanów, Narol z programu FEAD 2014 (makaron, olej, cukier,mielona, mleko). Ilości (niewielkie) zostaną podane przed dostawą.
Podstawowe informacje na temat dostaw żywności:
Dnia 22 grudnia 2014 r. zostanie dostarczona żywność do dekanatów Lubaczów, Cieszanów, Narol z programu FEAD 2014 (makaron, olej, cukier,mielona, mleko). Ilości (niewielkie) zostaną podane przed dostawą.
Dokumentacja i zasady wydawania takie same jak w parafiach w województwie lubelskim są podane we wcześniejszych ogłoszeniach.

Lista wydanych darów w postaci tzw. Paczek Żywnościowych proszę zapisywać na druk z Ministerstwa: Ewidencja wydania artykułów spożywczych w formie paczek żywnościowych...  Załącznik Nr 2 do wytycznych
Druk do pobrania niżej.
ks. Adam Sobczak