Wielebni Księża, Drodzy Czytelnicy,

W ostatnim czasie docierają do nas informacje o próbach wyłudzenia pieniędzy od Parafii za płatne wpisy do katalogów informacyjno-reklamowych. Osoba namawiająca do zawierania takich umów i uiszczania opłat podaje się za pracownika Katolickiej Agencji Informacyjnej. Jest to nieprawda i nikt nie został upoważniony do takich działań - czytamy w oświadczeniu prezesa KAI.
W ostatnim czasie docierają do nas informacje o próbach wyłudzenia pieniędzy od Parafii za płatne wpisy do katalogów informacyjno-reklamowych. Osoba namawiająca do zawierania takich umów i uiszczania opłat podaje się za pracownika Katolickiej Agencji Informacyjnej. Jest to nieprawda i nikt nie został upoważniony do takich działań.

Oświadczamy, że:
- KAI nie prowadzi żadnej sprzedaży przez pośredników
- KAI nie sprzedaje miejsca w bazie danych
- KAI nie przyjmuje gotówki - jedyna forma zapłaty to przelew na konto

Przestępstwo zgłosiliśmy na Policji. Prosimy wszystkich Księży i Czytelników, którzy mieli do czynienia z oszustem, o zapisywanie numeru, z którego dzwoni i zgłaszanie tych przypadków do Działu Marketingu KAI pod numer telefonu 22 838 80 63 lub na Policji.

Marcin Przeciszewski
Prezes KAI