Prezent dla św. Mikołaja

Rektorat Kościoła św. Katarzyny w Zamościu zaprasza w piątek, 5 grudnia 2014 r. do pomocy św. Mikołajowi w przygotowaniu darów dla potrzebujących dzieci „Prezent dla św. Mikołaja”.
W tym dniu zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych o godz. 17.00 na Mszę św., której będzie przewodniczył i homilię wygłosi Ks. Bp Marian Rojek.
Procesja z darami będzie okazją do przekazania słodyczy, zabawek, nowych przyborów szkolnych i tego wszystkiego, co może być prezentem świątecznym dla dziecka. Zebrane dary zostaną przekazane przez Caritas naszej Diecezji dzieciom.
Prosimy bardzo, aby uczestnicy tego spotkania, na znak czci i chęci wsparcia dla św. Mikołaja, przyszli z założonymi brodami.
Dla pomocników Świętego Mikołaja będzie okazja do wspólnego zdjęcia.