W dniach 11–13 kwietnia 2025 r. w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Klemensowie odbędą się Warsztaty Muzyki Pasyjnej prowadzone przez Pawła Bębenka, znanego i cenionego w całej Polsce kompozytora muzyki liturgicznej.
Warsztaty są skierowane do wszystkich, a w szczególności do osób zaangażowanych w śpiew w parafialnych chórach, zespołach i diakoniach muzycznych. Celem spotkania jest nie tylko poprawa techniki śpiewu i rozśpiewki, ale również tworzenie nowych formacji muzycznych w duchu liturgii Kościoła.
Tematyka: Pieśni Wielkiego Piątku
Koszt: 100 zł – dorośli / 50 zł – uczniowie
Zapisy do 7 kwietnia:
email: [email protected]
tel: 722 267 622 (w godz. 9–21).
Zwieńczeniem warsztatów będzie koncert finałowy w kościele NSPJ w Bodaczowie, który odbędzie się w niedzielę 13 kwietnia 2025 r. po Mszy Świętej o godz. 12:00.
Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów muzyki liturgicznej i osoby pragnące głębiej przeżywać Misterium Męki Pańskiej poprzez śpiew.
Organizator: Diakonia Muzyczna Ruchu Światło–Życie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
