Podziękowanie za ofiary na rzecz budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie

Prosimy Księży Proboszczów o przekazanie w ramach ogłoszeń duszpasterskich następującej informacji:
W czerwcu 2013 r., podczas VI Święta Dziękczynienia, w polskich diecezjach odbywała się zbiórka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie – Wotum Narodu. Również i z naszej diecezji, chociaż nie było formalnej zbiórki do puszek, napłynęły z wielu parafii i od osób prywatnych liczne ofiary na ten cel. Za wszelkie wyrazy troski o realizację pięknego dzieła dziękczynienia Bogu Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz, Metropolita Warszawski, składa serdeczne „Bóg zapłać”. Do tego podziękowania dołącza się Biskup Diecezjalny Marian Rojek.