Dzień skupienia dla zakochanych i kochających

Duszpasterstwo akademickie przy kościele Św. Katarzyny w Zamościu zaprasza serdecznie wszystkich zakochanych i kochających - studentów, licealistów gimnazjalistów, pary, narzeczonych, małżonków, rodziny i wszystkich poszukujących miłości na pierwszy taki dzień skupienia 20 listopada 2014 r. o godz. 18:00 do podziemi Kościoła Św. Katarzyny.
Duszpasterstwo akademickie przy kościele Św. Katarzyny w Zamościu zaprasza serdecznie wszystkich zakochanych i kochających - studentów, licealistów gimnazjalistów, pary, narzeczonych, małżonków, rodziny i wszystkich poszukujących miłości na pierwszy taki dzień skupienia 20 listopada 2014r. o godz. 18:00 do podziemi Kościoła Św. Katarzyny. Zapraszamy na śpiewy uwielbienia i radości, modlitwę o ożywienie relacji oraz prelekcję pań psycholog Małgorzaty Mazurek i Viktorii Kondriatiuk na temat: Czym się różni zakochanie od miłości.

Na przybyłych czeka pozytywna atmosfera Exodusu Młodych i wspaniały klimat podziemi Kościoła Św. Katarzyny. Jeszcze raz Serdecznie Zapraszamy.