Rekolekcje - NOWE ŻYCIE

Zapraszamy na niezwykłe rekolekcje – Kurs Nowe Życie do Łabuń w dniach 14-16 listopada młodzież powyżej licealną powyżej 17 roku życia i studentów. Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie, życie dziecka Bożego i Dziedzica Jego Królestwa, te rekolekcje są skierowane właśnie do Ciebie! Będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem i Kościołem.
Polecamy je wszystkim uczestnikom Exodusu Młodych, ale można zaprosić również znajomych, a zwłaszcza tych, którzy mają problemy z wiarą i nie rozumieją swojego życia. Chcemy również dzięki tym rekolekcjom spotkać się po Exodusie, powspominać, odnowić nasze przyjaźnie. Będzie nam bardzo miło Was zobaczyć Gorąco Naprawdę warto!! Zapisy i rejestracja na naszej stronie internetowej: www.exodusmlodych.pl
Kurs organizowany jest przy współudziale Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji w Lublinie.