XXXI Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy na Jasną Górę, 15-16 listopada 2014 r.

Uroczystościom przewodniczył będzie Jego Ekscelencja ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki Przewodniczący Konferencji Episkopat Polski, metropolita poznański.
Pragniemy poinformować o XXXI Ogólnopolskiej Pielgrzymce Kolejarzy na Jasną Górę w dniach 15-16 listopada br.
W wyżej wymienionych dniach będą kursowały specjalne pociągi. W tym roku nie będzie uruchamiany  pociąg ze stacji Hrubieszów. Pielgrzymów zapraszamy do przyjazdu do stacji Lublin i skorzystanie z pociągu pielgrzymkowego.
Ze stacji Lublin pociąg pielgrzymkowy odjedzie w sobotę 15 listopada o godz. 9.20, powrót 16 listopada godz. 21.37. Cena przejazdu 33.00 zł brutto „tam i powrót” niezależnie od posiadanych uprawnień.
Informacje w kasach biletowych na stacjach PKP o rozkładach jazdy i warunkach odprawy w pociągach.

Z kapłańskim pozdrowieniem
ks. Eugeniusz Zarębiński