Turnus sportowo-rekreacyjny dla polskich dzieci i młodzieży z Żółkwi

Polskie dzieci i młodzież z Żółkwi wypoczywają na turnusie w Krasnobrodzie. Turnus wypełniony jest zorganizowanymi przez Caritas Zamojsko-Lubaczowską atrakcjami. Grupa zwiedziła Krasnobród, Sanktuarium Maryjne, mini zoo przy kościele, Park Dinozaurów, uczestnicy skorzystali z malowniczych tras spływów kajakowych na trasie: Obrocz, Zwierzyniec, Górecko Kościelne, gdzie zwiedzili miejsca kultu religijnego, wyruszyli na wycieczkę do Lublina i pływali statkiem po Wiśle, a także zostali zaproszeni do zabawy w Fort Jump – parku trampolin w Zamościu.

Projekt „Polacy-Polakom!” – organizacja turnusu sportowo-rekreacyjnego dla dzieci i młodzieży z Żółkwi organizowany przez Caritas Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, współfinansowany ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź oraz funduszy pozyskanych ze sprzedaży świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.