Spotkanie KSM po latach

​Poniedziałek Wielkanocny - 10 kwietnia 2023 roku to ważny dzień dla tych, którzy przed laty złożyli przyrzeczenia.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE "WSZYSTKICH OWIECZEK" KSM-u pochodzących z Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Jest zatem okazja, by po latach podzielić się wspomnieniami i być może na nowo zaangażować się aktywnie w grupie KSM 30+???? by pogłębić swoją formację i pomóc młodym wzrastać w wierze do Boga oraz rozwijać swoje talenty. Spotkanie rozpocznie Msza Święta w kościele św. Jana Pawła II w Biłgoraju o godz. 11:30. Następnie przejdziemy do sali na poczęstunek. Oficjalnym zakończeniem będzie wspólna modlitwa w godzinie miłosierdzia. Prosimy zabrać wszystko co łączy się z czasem Twojej aktywności w KSM. Serdecznie zapraszamy w raz z Waszymi bliskimi. WSTĘP WOLNY ????

PROSIMY O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI do Wielkanocy 9 kwietnia 2023 r.
Tel. 609 619 279 lub 505 780 629
CZEKAMY NA CIEBIE ☺️????????