25 lat Katolickiego Radia Zamość

fot. Janek Cios
Katolickie Radio Zamość istnieje i służy swoim słuchaczom od 25 lat. W piątek (24.03) przeżywało uroczysty jubileusz.

Świętowanie rozpoczęło się od Eucharystii w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu, której przewodniczył biskup diecezjalny Marian Rojek. W Mszy świętej uczestniczył także biskup pomocniczy Mariusz Leszczyński oraz liczne grono kapłanów. Biskup Marian Rojek w homilii zwracał się do pracowników radia, podkreślając znaczenie komunikacji z serca do serc słuchaczy.

Dalsza część uroczystości miała miejsce w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu gdzie odbyła się gala 25-lecia Katolickiego Radia Zamość. Była to okazja to wspomnień historii radia oraz do podziękowań osobom, którzy na różny sposób przyczynili się do jego rozwoju.

Zgormadzeni na gali goście mogli zapoznać się z historią i podsumowaniem aktualnej działalności Katolickiego Radia Zamość w filmowej formie.