DIECEZJALNE ŚWIĘTO PATRONALNE AKCJI KATOLICKIEJ

​Z okazji Święta Patronalnego Akcji Katolickiej serdecznie zapraszamy w sobotę 19. listopada 2022 r. księży asystentów, wszystkich członków i sympatyków Akcji Katolickiej na spotkanie w parafii pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny odbędzie się w Tomaszowie Lubelskim. Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył J.E. Ks. Bp dr hab. Mariusz Leszczyński.

Jednocześnie zachęcamy Parafialne Oddziały Akcji Katolickiej do organizowania Święta Patronalnego Akcji Katolickiej w swoich parafiach w dniu 20. listopada w Uroczystość Chrystusa Króla i przybliżania swoim wspólnotom celów i zadań Akcji Katolickiej do której należą pogłębianie formacji chrześcijańskiej i współpraca z hierarchią kościelną w realizowaniu misji Kościoła.

Ks. Krzysztof Świta Diecezjalny Asystent AK Andrzej Juszczak Prezes Zarządu DIAK