Zaproszenie na Diecezjalną Pielgrzymkę LSO do Krasnobrodu

Zapraszam całą Liturgiczną Służbę Ołtarza: ministrantów, lektorów i ceremoniarzy razem z duszpasterzami parafialnymi na Pielgrzymkę Liturgicznej Służby Ołtarza do Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej w sobotę 24 września 2022 r.

Program pielgrzymki jest następujący:

- 9:30 – Powitanie uczestników i ogłoszenia Duszpasterstwa LSO

- 9:45 – Konferencja – Ks. Jakub Bubiłek

- 10:15 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – prowadzi Ks. Jakub Bubiłek. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

- 11:00 Eucharystia – przewodniczy i słowo Boże głosi J.E. Ks. Bp Marian Rojek

- 12:30 – Posiłek

Koszt udziału dla wszystkich członków Liturgicznej Służby Ołtarza jest darmowy. Duszpasterzy proszę o pokrycie składki na koszt posiłku w wysokości 10 zł od każdego uczestnika grupy. Zgłoszenia grup dokonuje duszpasterz parafialny w terminie do 20 września do ks. Marka Saja – duszpasterza LSO rejonu tomaszowskiego - pod numerem telefonu 506 335 236.

Proszę by członkowie służby liturgicznej zabrali ze sobą strój liturgiczny. Księży proszę o zabranie własnych alb i stuł koloru białego oraz o posługę w konfesjonale podczas adoracji.

Ks. Sebastian Koper
Diecezjalny Duszpasterz LSO