Odpust ku czci św. Marii Magdaleny w Biłgoraju - w Puszczy Solskiej

Uroczystościom odpustowym będzie przewodniczyć ks. bp Wiesław Szlachetka z Archidiecezji Gdańskiej - Przewodniczący i Delegat ds. Duszpasterstwa Kobiet Konferencji Episkopatu Polski.

Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju decyzją biskupa zamojsko-lubaczowskiego Mariana Rojka jest miejscem modlitwy w intencji kobiet z naszej diecezji.

Wraz z duszpasterzem kobiet naszej diecezji ks. Karolem Jędruszczakiem serdecznie zapraszam na doroczne uroczystości pątników, wszystkich czcicieli Apostołki Apostołów. Zapraszam kapłanów, ojców, braci i siostry zakonne pochodzących z naszej parafii oraz diecezji, a w tym roku szczególnie kobiety, do modlitwy w ich intencji.

Uroczysta Msza św. sprawowana będzie w piątek, 22 lipca br. o godz. 12.00 w biłgorajskim sanktuarium przez ks. bpa Wiesława Szlachetkę, który również wygłosi homilię.

Uroczystości poprzedzone będą Mszą św. w czwartek o godz. 18.00 w intencji zmarłych naszych parafian i procesją na cmentarz połączoną z modlitwą.

Kustosz Sanktuarium w Biłgoraju

Ks. Witold Batycki