Zmarł Władysław Nieckarz (l. 86), ojciec Księdza Rektora naszego Wyższego Seminarium Duchownego, Franciszka Nieckarza.

Msza pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego będzie sprawowana we wtorek, 7 października 2014 r. o godz. 12.00. w parafii konkatedralnej w Lubaczowie. Przed Mszą świętą (ok. godz. 11.30.) wspólna modlitwa różańcowa. Śp. Władysława polecajmy Bożemu Miłosierdziu w naszych modlitwach.
Msza pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego będzie sprawowana we wtorek, 7 października 2014 r. o godz. 12.00. w parafii konkatedralnej w Lubaczowie. Przed Mszą świętą (ok. godz. 11.30.) wspólna modlitwa różańcowa.Śp. Władysława polecajmy Bożemu Miłosierdziu w naszych modlitwach.