Finały XIX Diecezjalnego Turnieju Piłki Nożnej dla LSO

Króluj nam Chryste! Już niebawem finały XIX Diecezjalnego Turnieju Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Podajemy najważniejsze informacje organizacyjne:

1. Początek rozgrywek o godz. 10:00 na obiektach OSiR w Zamościu – ul. Królowej Jadwigi 8.

- 11 czerwca na hali OSiR w kategorii ministrant

- 18 czerwca na boiskach ze sztuczną murawą w kategorii lektor młodszy i lektor starszy.

2. Warunkiem przystąpienia do turnieju jest przedstawienie karty zgłoszeniowej przez księdza opiekuna danej parafii. Karta znajduje się w załączniku.

3. Każda drużyna wpłaca wpisowe (100 zł), gdy z parafii jest więcej drużyn w danej kategorii wiekowej opłata dotyczy jednej z nich.

4. Każda drużyna dostaje wodę dla wszystkich zawodników i batony.

5. Finały trwają do godzin popołudniowych. Prosimy o uwzględnienie tego w grafiku zajęć parafialnych.

6. Każdy uczestnik mistrzostw musi posiadać dokument tożsamości (legitymacja szkolna –  podbita) a także ważną i podbitą legitymację ministrancką.

7. Prosimy o dostosowanie się do regulaminu Turnieju i uwag Organizatora.

8. Dla każdej drużyny przewidziane są pamiątkowe statuetki. Prosimy wszystkie drużyny o pozostanie na ceremonii rozdania nagród.

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza

Załączniki: