Diecezjalne Dziękczynienie za peregrynację różańca kobiet

Z inicjatywy Duszpasterstwa Kobiet Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju odbyło się (28.05) diecezjalne dziękczynienie za peregrynację różańca, który odwiedzał sanktuaria i parafie naszej diecezji.

Pielgrzymka kobiet do biłgorajskiego sanktuarium rozpoczęła się od modlitwy różańcowej oraz nowenny za wstawiennictwem św. Marii Magdaleny. Punktem centralnym wydarzenia była Msza św., którą w intencji kobiet sprawował i Słowo Boże wygłosił pasterz diecezji zamojsko-lubaczowskiej, bp Marian Rojek.

Po Eucharystii i nabożeństwie majowym w modlitwie uwielbienia dziękowano Bogu i Matce Bożej, przez wstawiennictwo św. Marii Magdaleny za dar duszpasterstwa kobiet, pielgrzymki na Jasną Górę i spotkania w Biłgoraju.

Zobacz więcej

Wydarzenie wpisało się w obchody 30. rocznicy powstania Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.