Puszka na Katolickie Radio Zamość (20.03)

W III Niedzielę Wielkiego Postu (20.03) w parafiach naszej diecezji zbierane będą środki do puszek, przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość. Zachęcamy Księży Proboszczów do zapowiedzi zbiórki i odczytania krótkiego listu dyrektora Katolickiego Radia Zamość w ramach ogłoszeń w niedzielę 13 marca.

W roku 30. rocznicy powstania Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej pragnę zauważyć i podkreślić, że od 24 lat w naszej diecezji funkcjonuje Katolickie Radio Zamość. Od początku prowadzi ono misję ewangelizacyjną oraz przekazuje informacje ogólnopolskie, lokalne, a przede wszystkim te, które dotyczą naszego lokalnego Kościoła. Staramy się być blisko ludzi, ich radości i cierpienia.

Nasza rozgłośnia stale się rozwija, inwestuje w niezbędny sprzęt i w ludzi, aby wciąż podnosić jakość proponowanego programu.  Nie byłoby to możliwe, gdyby nie codzienna modlitwa i systematyczna ofiara słuchaczy i sympatyków naszej rozgłośni. Dlatego ośmielam się prosić o dalsze wsparcie działalności Katolickiego Radia Zamość.

W pierwszej kolejności potrzebujemy modlitwy, aby nasze radio mogło służyć słuchaczom i wypełniać swoją misję we właściwy sposób. Dziękujemy także za pomoc materialną, której doświadczamy od wielu lat, a także za ofiary, które zostaną złożone do puszek w niedzielę 20 marca. Zapewniamy o codziennej modlitwie za naszych dobroczyńców.

Z serca dziękuję, zachęcam do współpracy i do słuchania Radia Dobrych Wiadomości na dwóch częstotliwościach: 90,1 oraz 101,2 FM (dekanaty: Cieszanów, Lubaczów, Narol, Tarnogród) lub przez stronę internetową radiozamosc.pl

ks. dr Sylwester Zwolak
dyrektor Katolickiego Radia Zamość