Męskie oblężenie Jasnej Góry - wyjazd z naszej diecezji

Informacja do  Księży Proboszczów z prośbą o podanie w ramach ogłoszeń parafialnych

18 września br. organizowany jest wyjazd mężczyzn z naszej diecezji na „ Męskie oblężenie Jasnej Góry”. Autokar wyjedzie z Hrubieszowa, przez Zamość, Tomaszów Lubelski i Lubaczów.

Wszystkich mężczyzn pragnących wziąć udział w spotkaniu prosimy o zapisy u swoich księży proboszczów lub bezpośrednio u ks. Pawła Głowika (diecezjalnego duszpasterza mężczyzn) pod numerem tel. 791956451

Koszt wyjazdu uzależniony jest od liczby uczestników ( powinien wynieść ok. 110zł). Koszt obejmuje tylko transport. Wyżywienie we własnym zakresie.

Wyjazd autokaru z Hrubieszowa  18 września ok. godz. 3.00 z rana.

Zapisy do 5 września. W przypadku zapisów u Księży Proboszczów, organizator prosi o zebranie zaliczki od osoby w wysokości 50 zł i informację do organizatora najpóźniej do 6 września.

W przypadku zebrania się większej ilości mężczyzn  w danym regionie, organizator prosi Księży Proboszczów o pomoc w zapewnieniu opieki duszpasterskiej danej grupy w autokarze.  Organizator postara się o organizacje środka transportu z danego regionu, aby zminimalizować koszty wyjazdu.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Księżom Proboszczom za pomoc w realizacji tego dzieła.

ks. Paweł Głowik

Diecezjalny Duszpasterz Mężczyzn

Program wyjazdu wg godziny:

3.00 – Wyjazd autokaru z Hrubieszowa

16.00 – Uwielbienie

16.30 – Świadectwo Przemysława Janiszewskiego

16.45 – Konferencja – ks. Adam Rybicki

17.15 – Świadectwo Piotra Zworskiego

17.30 – Konferencja  - bp Artur Ważny

18.00 – Świadectwo Grzegorza Czerwickiego

18.15 – Świadectwo Jacka Weigi

18.30 - Eucharystia