Prośba do Księży Proboszczów o podanie informacji - pielgrzymka

Prośba do Księży Proboszczów o podanie informacji w ogłoszeniach parafialnych - Pielgrzymka z Zamościa do Krasnobrodu - sobota, 20 sierpnia 2022 r.

Zapraszamy na modlitewne  spotkanie  wszystkich, którzy pragną wesprzeć trzeźwość swoją i drugiego człowieka na „Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość” w dniu 20 sierpnia 2022 r.

W tym dniu wyruszy IX Piesza Zamojska Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych o godz. 7.00 z placu przed kaplicą szpitalną przy Szpitalu Wojewódzkim  im. Jana Pawła II w Zamościu do Krasnobrodu (Szczegóły na plakacie).

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w pieszej pielgrzymce serdecznie zapraszamy bezpośrednio do Krasnobrodu.

Godz. 14.00 – powitanie w Sanktuarium MB Krasnobrodzkiej wszystkich uczestników modlitw o trzeźwość (tych którzy przyjdą  pieszo, jak i tych co dojadą).

Będziemy wspólnie modlić się pod przewodnictwem Biskupa diecezjalnego Mariana Rojka – Koronką Bożego Miłosierdzia, zostanie odprawiona Droga Krzyżowa połączona ze świadectwami trzeźwościowymi oraz Eucharystia  w Kaplicy na Wodzie  (Szczegóły na plakacie).

Biskup Marian Rojek  Pasterz naszej Diecezji zaprasza kapłanów zaangażowanych  w duszpasterstwo trzeźwości oraz chętnych kapłanów, ojców i siostry zakonne, którzy chcą wspólnie się modlić o trzeźwość narodu i wspólnot parafialnych.

W imieniu organizatorów do wspólnej modlitwy o trzeźwość zaprasza Diecezjalny Duszpasterz Trzeźwości
ks. Józef Zwolak