Warsztaty muzyczne dla scholi Exodus Młodych

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach muzycznych przed Exodusem Młodych, które poprowadzi Grzegorz Głuch i ks. Piotr Spyra (10-12 sierpnia, Zamość).

INFORMACJE DLA CHĘTNYCH

1. Zachęcamy, by do scholi zapisywały się osoby, które uczestniczyły przynajmniej raz w Exodusie Młodych. Jeśli nie byłeś na Exodusie lub nie możesz wziąć udziału w warsztatach, a mimo wszystko chcesz śpiewać w scholi - też jest taka możliwość. W takim przypadku zapisz się formularzem poniżej, a dodatkowo prosimy o kontakt z ks. Piotrem Spyrą (tel. 509 185 262, emailem lub na messengerze). Ks. Piotr jest niedostępny w dniach 1 - 8 sierpnia (rekolekcje ignacjańskie w milczeniu). Odpisze na wszystkie wiadomości, gdy wróci.

2. Schola będzie miała swoje warsztaty w dniach 10-12 sierpnia w kościele Opatrzności Bożej w Zamościu (wewnątrz kościoła są salki duszpasterskie i bardzo dobre zaplecze do takich spotkań). Warsztaty są obowiązkowe. Organizatorzy nie zapewniają noclegu. Jeśli potrzebujesz dojazdu - prosimy o kontakt, być może ktoś z twoich okolic będzie się wybierał. Jeśli ktoś nie może uczestniczyć w całości lub w części - prosimy również o poinformowanie o tym ks. Piotra.

Ramowy program warsztatów (wtorek - czwartek)

10.00 - rozpoczęcie, próby

14.00 - obiad

15.00 - próby

18.00 - Msza Święta

19.00 - Kolacja

19.30 - Modlitwy, uwielbienie

20.30 - zakończenie

3. Warsztaty są dla wszystkich chętnych. Pod koniec warsztatów odbędą się małe przesłuchania, które pozwolą na śpiewanie również podczas Exodusu. Warsztaty porowadzi Grzegorz Głuch (lider zespołu Gospel Rain i Krasnobrodzki Gospel) oraz ks. Piotr Spyra (Razem za Jezusem)

4. Schola płaci w tym roku 100 zł. W tej cenie zawiera się koszt uczestnictwa w warsztatach, koszt Exodusu i materiały na warsztaty (nuty, śpiewniki). W ramach tej kwoty schola ma zapewnione wyżywienie na Exodusie (3 posiłki dziennie) oraz wyżywienie podczas warsztatów (obiad i kolacja przez trzy dni). Opłaty będą przyjmowane podczas warsztatów dla scholi.

5. Schola - podobnie jak wszystkie inne służby - przyjeżdża na Exodus dzień wcześniej, czyli w poniedziałek 16 sierpnia w godzinach przedpołudniowych (dokładną godzinę podamy bliżej Exodusu). Będzie to czas próby generalnej i dzień skupienia dla służb.

REJESTRACJA