ZBIÓRKA DO PUSZEK NA KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ (21.03)

W V Niedzielę Wielkiego Postu (21.03) w parafiach naszej diecezji zbierane będą środki do puszek, przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.

Tradycyjnie w V Niedzielę Wielkiego Postu (21.03) w parafiach naszej diecezji powinna zostać przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz Katolickiego Radia Zamość.  Bardzo proszę Księży Proboszczów o zorganizowanie zbiórki.

Realizowanie naszej misji nie byłoby możliwe bez ofiarności radiosłuchaczy i naszych diecezjan.

Przypominam także, że w tym okresie można podzielić się z nami także swoim 1% podatku. Wypełniając formularz PIT należy podać numer KRS 0000197582 a w polu "cel szczegółowy" wpisać "KRZ".

Poza wsparciem finansowym prosimy także o modlitwę w intencji diecezjalnej rozgłośni: jej pracowników i wolontariuszy. Ze swej strony zapewniamy o stałej modlitwie za naszych ofiarodawców, szczególnie podczas Mszy świętej, którą w każdy poniedziałek o godz. 18.00 transmitujemy z kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu.

ks. Sylwester Zwolak
dyrektor Katolickiego Radia Zamość