Rekolekcje dla organistów naszej diecezji

Diecezjalna Komisja Muzyki Kościelnej zaprasza organistów z naszej diecezji na doroczne rekolekcje. W tym roku odbędą się w Werchracie w dniach: 27-29 sierpnia br. (środa-piątek). Rozpoczęcie w środę o godz. 17.00.
Diecezjalna Komisja Muzyki Kościelnej zaprasza organistów z naszej diecezji na doroczne rekolekcje. W tym roku odbędą się w Werchracie w dniach: 27-29  sierpnia br. (środa-piątek). Rozpoczęcie w środę o godz. 17.00.
W tym roku oprócz konferencji duchowych, będą przeprowadzone specjalne warsztaty dotyczące zakładania i fachowego prowadzenia chórów i zespołów parafialnych. Poprowadzi je ks. prof. Michał Szulik z diecezji siedleckiej, wieloletni wykładowca sztuki wokalno-chóralnej na uniwersytecie w Bydgoszczy, autor podręcznika „Chór w kościele”.
W czwartek po Mszy św. o godz. 11.00 z organistami spotka się Biskup Diecezjalny Marian Rojek. Tego dnia również zostaną rozdane dyplomy tegorocznych absolwentów Szkoły Muzyki Kościelnej w Zamościu.

Ks. Witold Batycki
tel. 785 002 300