Tornister pełen uśmiechów

Wzorem lat ubiegłych – licząc na życzliwość i pomoc – zwracamy się z propozycją włączenia się w akcję Tornister pełen uśmiechów, na terenie parafii naszej diecezji. Ta forma pomocy jest dowolna, można też skorzystać z naszych doświadczeń i naszego wsparcia. Apel kierujemy zwłaszcza do duszpasterzy, oraz do Parafialnych Zespołów Caritas i Szkolnych Kół Caritas – wy najlepiej znacie swoje środowiska. Zróbmy wszystko, aby ci którzy najbardziej potrzebują pomocy, zostali zauważeni.
Podsumowanie akcji Tornister pełen uśmiechów odbędzie się w Przemyślu, 24 sierpnia 2014 r. Grupa dzieci z terenu naszej diecezji będzie uczestniczyła w tym wydarzeniu.

Ks. Wiesław Banaś
Dyrektor Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej