Rekrutacja do seminarium przedłużona

Wyższe Seminarium Duchowne ogłasza dodatkowy nabór na pierwszy rok studiów.

Rekrutacja odbywa się w dniach 1-24 września na podobnych zasadach jak nabór w terminie podstawowym. Kandydaci zgłaszają się na rozmowę kwalifikacyjną z jednym z przełożonych i składają podanie ze zdjęciem oraz życiorysem, a także wymagane dokumenty. Po rejestracji w elektronicznym systemie rekrutacyjnym KUL i pozytywnej kwalifikacji, potwierdzają podjęcie studiów, a następnie wysyłają do Sekretariatu Wydziału Teologii KUL wymagane dokumenty.

Magisterskie studia filozoficzno-teologiczne, które są integralnie złączone z formacją seminaryjną trwają sześć lat. Nowo przyjęci alumni rozpoczynają formację już 25 września, odbywając kurs przygotowawczy. Rozpoczęcie roku akademickiego pozostałych seminarzystów przewidziano na 1 października 2020.

Zainteresowanych rekrutacją prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 81 744 47 84 lub kontakt mailowy z przełożonymi seminarium:

ks. prefekt Bartłomiej Garczyński  ([email protected])

ks. prefekt dr Rafał Muda ([email protected]