Grupa duchowa Pieszej Pielgrzymki - prośba do Księży Proboszczów

W niedzielę 2 sierpnia rozpocznie się 38. Piesza Zamojsko-Lubaczowska Pielgrzymka na Jasną Górę. Ze względu na wyjątkowy przebieg tegorocznej pielgrzymki i obowiązujące na niej limity uczestników, najliczniejszą grupę stanowić będą pielgrzymi duchowi. Zapisy do Grupy Duchowej odbywały się poprzez specjalny formularz, który należało dostarczyć do parafii lub przewodników grup.

Bardzo proszę Księży Proboszczów o przekazanie do 31 lipca (piątek) zebranych w parafii formularzy z intencjami duchowych pielgrzymów do:

• Księży Przewodników: ks. Mateusz Januszewski – par. św. Marii Magdaleny w Biłgoraju, ks. Michał Efner – par. Strzyżów, ks. Mateusz Maksim – par. Krowica, ks. Rafał Łukiewicz – par. Stary Dzików, ks. Roman Karpowicz – par. św. Karola Boromeusza w Lubaczowie, ks. Łukasz Malec – par. NSPJ w Tomaszowie Lub., ks. Maciej Banach – par. katedralna w Zamościu,
  • dyrektora pielgrzymki (ks. Marek Mazurek – par. św. Brata Alberta w Zamościu)
  • lub zeskanowane przesłać na adres: [email protected]

Dla osób, które będą pielgrzymować w ten sposób, codziennie w godzinach 15:00-16:00 oraz 18:00-21:30 przewidziane jest Studio Pielgrzymkowe w Katolickim Radiu Zamość. Będzie w nim można usłyszeć codzienne konferencje ojca duchownego, relacje z trasy pielgrzymki oraz Apel Jasnogórski.

ks. Marek Mazurek
dyrektor Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę