Marsz dla życia i rodziny

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej co roku organizowało Marsz dla życia i rodziny. Z powodu obostrzeń marsz nie mógł się odbyć. Dlatego duszpasterstwo zorganizowało akcje związane z tym marszem:

1. Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Mariana Rojka w kościele Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu 31 maja o godz. 16.00 także poprzez transmisję internetową
  2. Podjęcie wyzwania, aby przejść, przebiec lub przejechać na rowerze dowolny dystans w intencji "dla życia i rodziny". Można to zrobić:
    - dołączając do rywalizacji na Endomodo:

- Wpisując się do klubu na Strava:

3. Opowiedzenie się za życiem poprzez wypełnienie formularza. Znacznik tylko z Twoim imieniem i miejscowością zostanie umieszczony na specjalnej mapie google:

Więcej informacji na stronie Duszpasterstwa Rodzin