ODWOŁANY ETAP DIECEZJALNY XXVII KONKURSU WIEDZY O BIBLII KOŚCIELE

ODWOŁANY ETAP DIECEZJALNY

XXVII KONKURSU WIEDZY O BIBLII I KOŚCIELE 2019/2020

„Eucharystia chlebem życia”

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 roku, a także po uzgodnieniu z zamojską delegaturą Kuratorium Oświaty w Lublinie, mając na uwadze obecną sytuację, postanowiliśmy odwołać etap diecezjalny Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Uczestnicy zakwalifikowani do etapu diecezjalnego otrzymają tytuł finalisty, nie zostaną natomiast w tym roku wyłonieni laureaci konkursu.

Dyplomy dla finalistów zostaną wysłane pocztą do szkoły do końca maja bieżącego roku szkolnego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom!

Czcigodnym Kapłanom, Siostrom Zakonnym, jak również świeckim katechetom dziękujemy za trud, wkład pracy w przygotowanie swoich uczniów do konkursu.

Zamość, 23 kwietnia 2020 r.

Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań OLIMPLIADY I KONKURSY NA DYR.