Diecezjalna Pielgrzymka Legionu Maryi

Radecznica, 5 lipca 2014 r. - uroczystości 125 urodzin założyciela Sługi Bożego Franka Duffa
 Główne uroczystości35-lecia Legionu Maryi w Polsce25-lecia Legionu Maryi na Ziemi Zamojskiej125 r. urodzin założyciela Legionu Maryi Sługi Bożego Franka DuffaProgram:9.30 - godzinki ku czci św. Antoniego (kaplica na wodzie w miejscu objawień)10.00 - powitanie uczestników zlotu i przybliżenie objawień św. Antoniego10.30 - spektakl Z Maryją na ludzkich drogach (s. Julia Rodzik)11.30 - wystąpienie gości12.00 - uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Mariusza Leszczyńskiego13.00 - agapa14.00 - procesja Dróżkami św. Antoniego z modlitwą różańcową do sanktuarium, uroczyste odsłonięcie obrazu św. Antoniego, akt zawierzenia Legionu Maryi św. Antoniemu, śpiew Responsoriumi ucałowanie relikwii.
Komicjum Legionu Maryi Matki Bożej Opieki w Zamościu
i OO. Bernardyni