Zaproszenie na ogólnopolskie rekolekcje kapłańskie

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza Księży do wzięcia udziału w ogólnopolskich rekolekcjach kapłańskich prowadzonych przez doświadczonego rekolekcjonistę ks. prał. Zbigniewa Szostaka, kustosza sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie, który wielokrotnie prowadził rekolekcje kapłańskie. Nauki te będą miały szczególny wymiar w roku 2014, w którym obchodzimy 100-lecie śmierci bł. Karoliny, patronki KSM. W rekolekcjach weźmie udział ks. biskup Henryk Tomasik.
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza Księży do wzięcia udziału w ogólnopolskich rekolekcjach kapłańskich prowadzonych przez doświadczonego rekolekcjonistę ks. prał. Zbigniewa Szostaka, kustosza sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie, który wielokrotnie prowadził rekolekcje kapłańskie. Nauki te będą miały szczególny wymiar w roku 2014, w którym obchodzimy 100-lecie śmierci bł. Karoliny,  patronki KSM. W rekolekcjach weźmie udział ks. biskup Henryk Tomasik.
 Nasze zaproszenie skierowane jest do księży zainteresowanych Stowarzyszeniem oraz do kapłanów pełniących funkcję asystentów oddziałów i kół KSM. Uczestnicy na zakończenie otrzymują potwierdzenie o odbytych rekolekcjach kapłańskich oraz zaświadczenie do szkół o ukończeniu kursuz zakresu wiedzy i form pracy z młodzieżą.
Rekolekcje odbędą się w dniach 13-16 października 2014 roku w Ośrodku Konferencyjno – Rekolekcyjnym Archidiecezji Łódzkiej w Porszewicach k/Pabianic, Porszewice 24C, 95-200 Pabianice.
Rekolekcje rozpoczynają się w poniedziałek spotkaniem przy kawie o godz. 16:00, kolacjao godz. 18:00, Msza św. o godz. 19.30, a kończą się w czwartek obiadem o godz. 13.00.
Całkowity koszt uczestnictwa wynosi 300 zł.
Prosimy o zabranie ze sobą alby i stuły.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres:
Biuro Prezydium Krajowej Rady
Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży