II Diecezjalny Dzień Skupienia dla osób modlących się za Kapłanów

| autor:

W niedzielę, 20 października w kościele św. Brata Alberta w Zamościu odbył się II Diecezjalny Dzień Skupienia dla osób modlących się za Kapłanów.

Skupienie dla zaangażowanych w modlitwę za kapłanów rozpoczęto o godzinie 15:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Konferencję do uczestników wygłosił ksiądz Daniel Glibowski (wikariusz z Parafii pw. św. Brata Alberta w Radomiu i założyciel grupy Przyjaciele Bezdomnych). O godz. 17:00 pod przewodnictwem bp Mariana Rojka została odprawiona Eucharystia. W skupieniu i wspólnej modlitwie uczestniczyło ponad 400 osób, przedstawicieli grup modlitewnych za kapłanów z ponad 30 parafii. Po Mszy św.  wszyscy uczestnicy dnia skupienia spotkali się w szkole katolickiej na wspólnej Agapie.